Zwierzęcy stream

0
1888

Stream przez transmisje tzw. patostreamerów kojarzony jest ostatnio z czymś zdecydowanie negatywnym. Szukając transmisji online można natknąć się na wiele ciekawych kanałów. Szczególnie gdy są to streamy bez udziału ludzi…

Kamery internetowe można ustawić prawie wszędzie. Dzięki temu możliwa jest m.in. podglądanie zwierząt w ich naturalnym środowisku. Część tego rodzaju kamer znajduje się na terenie Polski. Zobacz gdzie szukać tego typu streamów. Oczywiście to tylko kilka wybranych przykładów. Warto poszukać samemu i zobaczyć kogo można obserwować.

Podgląd sokołów – Stowarzyszenie Na Rzecz Dzikich Zwierząt “Sokół”

Na chwilę obecną dostępnych jest 8 kamer (kamera na Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie jest czasowo wyłączona). W niektórych przypadkach dostępne są dwie kamery.

Poniżej lista wszystkich kamer:

Explore.org – biblioteka live streamów

W serwisie można znaleźć mnóstwo różnorodnych streamów zarówno zwierząt dziko żyjących, jak i tych nie przebywających w swoim naturalnym środowisku. Część kamer umieszczona jest pod wodą, co umożliwia obserwowanie np. rekinów. Na stronie znajdzie coś dla siebie  chyba każdy fan zwierząt. Dostępne są streamy kotów, psów, niedźwiedzi, bizonów, nietoperzy słoni i wiele, wiele więcej.

Przy każdej kamerze podana jest dokładna lokalizacja, aktualna pogoda, opis oraz informacja o partnerze, który zajmuje się daną kamerą. Istnieje także opcja pisania komentarzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here